ויוומיקס הינה פרוביוטיקה מתקדמת המורכבת מ 450 מיליארד חיידקים חיים מ-8 זנים שונים. הפורמולה המהפכנית, פרי פיתוח מקורי של  פרופסור דה-סימון בעל השם העולמי הנה היחידה שנבדקה במעל 60 מחקרים קליניים והוכחה כיעילה בטיפול במחלות מעי דלקתיות. 

מה הקשר בין פלורת המעי ובריאות הגוף והנפש?

שמירה על פלורת מעי מאוזנת היא מפתח חשוב עבור הבריאות הכללית ואיכות החיים שלנו. מחקרים מצביעים על קשר ישיר בין מצב פלורת המעי והרכב החיידקים בה, לבריאות הגוף, הנפש וליכולת של הגוף להגן על עצמו. 

פלורת מעי לא מאוזנת מהווה מקור למחלות מעי שונות, אך לא רק, כאשר 80% מהמערכת החיסונית שלנו שוכנת במעי, למערכת העיכול השפעה על כל מערכות הגוף. הפורמולה הייחודית של ויוומיקס עם יעילות מוכחת מחקרית, הופכת את ויוומיקס לבחירה הטבעית לאיזון פלורת המעי, לשילוב בטיפול במגוון מחלות מעי ולמען חיזוק כלל מערכות הגוף, בכל הגילאים*.

פעילות מעיים, פעילות גופנית ומה שבינהן 

לפעילות גופנית קשר הדוק לתחושת הרווחה שלנו.

כאשר אנו מדברים על חוסר איזון של פלורת המעיים, אנו חושבים על תזונה, מיקרוביוטיקה וגורמי סטרס. אבל האם ידעתם שפעילות גופנית סדירה, גם אם מתונה, יכולה לעורר את תפקודי המעיים?

ידוע שעיסוק בספורט אינטנסיבי יכול להחליש את רירית המעי, בעוד שפעילות גופנית מתונה וקבועה מחזקת אותה ומשפרת את העמידות שלנו בפני מחלות עונתיות.

 ויוומיקס מקלה על תחושת האי נוחות במערכת העיכול, העלולה להיגרם עקב פעילות גופנית אינטינסיבית, ועוזרת לספורטאים לשמור על הביצועים שלהם תוך שמירה על פלורת מעי מאוזנת.

שלא במפתיע, מדענים רבים רואים במעיים את "המוח השני" של גוף האדם. פלורת מעיים חזקה, מאוזנת ובריאה יכולה לעזור לתמוך בתפקוד טוב של המעי עם השפעה חיובית על יתר מערכות הגוף, בו האיברים השונים מקושרים  זה לזה ופועלים יחד, כאשר למעיים תפקיד בעל חשיבות עיקרית במערך זה.

*מתאים למבוגרים. נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים – יש להיוועץ ברופא

לרכישה לפרטים
וויומיקס

    ×

    התקדמו לויוומיקס הדור הבא של הפרוביוטיקה

    רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם