מעבדות לחירות: ניווט באתגרים תזונתיים למעי בריא יותר או במילים אחרות, פסח, מצות, פרוביוטיקה ומה שבינהם.

פירות ויוגורט

חג פסח עשיר במסורת ובסמליות, ארוחות דשנות ואכילת מצות המביאות איתן פעמים רבות גם אתגרים למערכת העיכול. אתגרים אלו כוללים בין היתר צרבת, גזים, כאבי בטן ונפיחות, שעלולים להחמיר על ידי ארוחות שומניות. האכילה המרובה בעונת החגים יכולה לתרום להחמרה של תסמונת המעי הרגיז, מצב המשפיע על חלק לא קטן באוכלוסייה.

ההשפעה של ארוחות שומניות על בריאות מערכת העיכול:

ארוחות שומניות לא רק תורמות לתסמיני מעי רגיז אלא גם שמות מעמסה נוספת על מערכת העיכול. מעי רגיז מאופיין במגוון של תסמינים במערכת העיכול, כולל כאבי בטן, נפיחות ושינויים בהרגלי היציאות. לכן, חיוני להתייחס להשפעה של ארוחות החג הן על מערכת העיכול והתחושה הכללית שלנו.

על ארוחות וחג וצרות עיכול:

ארוחת החג העשירה עלולה להוביל לבעיות עיכול שונות כמו צרבת, גזים, כאבי בטן ונפיחות. אפילו המצה התמימה לכאורה יכולה לתרום לתחושת אי נוחות, ולהחמיר תסמינים הקשורים למעי רגיז. תסמינים אלו הם תוצאה של האופי הכבד והנדיב של תפריט הפסח, מה שהופך את הצורך למתן את ההשפעות שלו על מערכת העיכול לחיוני.

פרוביוטיקה כפתרון:

אחת הדרכים האפקטיביות להקל על מצוקת העיכול בפסח היא שילוב פרוביוטיקה בתזונה. הפרוביוטיקה מכילה חיידקים מועילים המעודדים איזון בריא בפלורת ​​המעיים, מסייעים לתהליך העיכול ומפחיתים תסמינים כגון גזים ונפיחות. 

תפקידה של פרוביוטיקה בהתמודדות עם מעי רגיז:

מחקרים מראים כי פרוביוטיקה המכילה חיידקים חיים, כמו אלו בויוומיקס, מועילה מאוד ויכולה להשפיע באופן חיובי על הסימפטומים של מעי רגיז על ידי יצירת  פלורת מעי מאוזנת כמפתח עבור הבריאות הכללית ואיכות החיים שלנו. ויוומיקס הינה פרוביוטיקה ייחודית המיוצרת מפורמולה מהפכנית עם 450 מיליארד (!) חיידקים חיים במנה, אשר נבדקה במחקרים קליניים והוכחה כיעילה בטיפול במחלות מעי דלקתיות.

פרוביוטיקה אינה מחליפה טיפול רפואי אך היא מרכיב חשוב בגישה הוליסטית לניהול גוף ונפש מאוזנים יותר.

עכשיו כפסח בפתח, חשוב שאנשים ידעו שיש ביכולתם לנהל באופן יזום את ההשפעה הפוטנציאלית של  התזונה בימי החג על הבריאות שלהם בכלל ומערכת העיכול בפרט. 

-דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה
-התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות
-מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככה

לרכישה לפרטים
וויומיקס

    ×

    התקדמו לויוומיקס הדור הבא של הפרוביוטיקה

    רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם